אאא

סמסונג צפויה להציג את הסמארטפון המתקפל ההיברידי החדש שלה, הגלקסי Z Flip בקרוב, אולי אפילו במהלך אירוע החשיפה של הגלקסי S20 שמתוכנן לתחילת השבוע הבא. אך עד כה כל מה שנחשף ממנו היו הדמיות ומספר תמונות שהתיימרו להציגו. עם זאת כעת הצליח המדליף האמין בן גסקין להציג סרטון ובו מוצג המכשיר החדש בכל הדרו.

עד כה לא היה ברור מה מיצובו השיווקי של המכשיר, שבסמסונג כינו בשם הקוד Bloom, ולאיזה קהל יעד הוא מכוון. כבר עלו דיווחים על כך שבחברה הקוריאנית מכוונים לקהל הנשי, אך כעת אפשר לומר שהמנעד כנראה יהיה אף יותר מצומצם. על פי דיווח של אתר winfuture.de, סמסונג מכוונת לקהל אופנתי, בעל אמצעים ושדורש מוצר ייחודי.

על פי החומרים השיווקיים שהאתר קיבל אליהם גישה, המכשיר מתואר כ-Influencer Ready או "מוכוון משפיענים", או במילים אחרות קהל שפעיל מאוד ברשתות החברתיות.

הצבעים שלו כגון הסגול שמוצג בסרטון בהחלט מתאימים לקהל היעד, אך עשויים לא להתאים לכל השאר. יש לקוות שהצבעים האחרים יהיו קצת פחות מצועצעים. המסך עם זאת הוא נקודת התורפה העיקרית. סמסונג ציידה את ה-Z במסך Infinity Flex screen בן 6.7 אינץ' ועם מצלמת סלפי מבוססת חריר כמו במכשירי הגלקסי S הרגילים.

אחת התכונות המעניינות שניתן להתרשם מהן בסרטון הוא מסך חיצוני נלווה. המסך בגודל 1.06 אינץ' מבוסס OLED וברזולוציה של 300 על 116 פיקסלים מיועד לתצוגה של התראות ושעון. נראה שבסמסונג למדו מהטעות של הגלקסי פולד בו המסך החיצוני היה בגודל 4.6 אינץ' וצר מאוד.

מבחינת מפרט, ה-Z יתבסס על מעבד סנאפדרגון 855+ של קוואלקום. זאת אומרת שהוא כנראה לא יגיע עם תמיכה בדור חמישי ישירות מהקופסה. בנוסף, מעבדי הדגל של קוואלקום מותקנים רק בדגמי גלקסי S שמיועדים לשוק האמריקאי, האם הדבר מרמז שהיצרנית לא מייעדת אותו בינתיים למכירה בעולם? נצטרך להמתין ולראות.